LITIOS PRODUKTY

VLASTNOSTI A PŮSOBENÍ


Krystaly Světla Litios zaplaví tvé srdce radostí, láskou a blahem. Podporují tě ve tvém transformačním procesu.

Archandělé, nanebevzatí Mistři, dévy Světla a světla plní sourozenci hvězd inspirují a naplní krystaly Světla se svou frekvencí lásky. Krystaly Světla tak mají věčné spojení s vesmírem Světla a srdcem Matky Země.

 

Meditace s krystaly Světla Litios jsou velmi silné. Osvobozují a harmonizují auru od negativních vlivů, jako je programování a manipulace. Jasná krystalová energie se s tebou spojí a vede tě do harmonie se vším - co tu je. Získáš nádherné uzemnění.

Záměrem našich meditací je najít sebe sama a své srdce. Přijď do Chrámu Světla Litios a vezmi svůj život do svých rukou - aktivuj tvé transformační síly - tvé manifestační síly! Seznam se s novými přáteli, kteří aktivovali své čakry (jemná energetická centra lidských bytostí) a jejich životy krystal jasně, aby mohli zvládnout veškeré životní situace. Každý, kdo se cítí osloven, je vítán!

 

Harmonizace aury - čištění čaker

Na našich webových stránkách najdeš vhodné krystaly Světla pro tvůj systém aury a čaker. Meditace čaker s krystaly Světla Litios spojí všechny tvé čakry přímo se srdcem Matky Země a Vesmíru Světla. Krystaly jsou vnitřní čistící koupel pro čakry a auru. Celá tvá energetická hladina je jemně nadzvednuta, krok za krokem, jednoduše bude transformována nahoru. Takže vibrace v tobě se neustále zvyšují. Je to transformace krystalového těla Světla "Nového Věku".

 

Krystaly Světla Litios jsou skvělé pro celou rodinu. Harmonizují emoce a celou auru. Můžeš nosit krystaly Světla jako přívěsek a oni rozšiřují svou frekvenci lásky v celém systému čaker. Velmi populární krystal Světla je "květ života medailon". Květ života je původní Matrix stvoření Archanděla Metatrona. Prvotní vzorec všeho života, všeho stvoření, bude v tobě zapálen na všech úrovních. Je to oddělení všech podmínek, programů, svazků a budeš znovu propojen a protkán se vším, se společenstvím všech blažených sourozenců Světla.

 

Krystaly Světla Litios zaplaví celé prostory a budovy s andělskými energiemi. Andělská brána, Merkaba koule, Ashtar koule a Elfí koule (Delfíní koule, Dračí koule, Jednorožec koule) jsou velmi oblíbené krystaly Světla pro domov. Andělská brána je portál Světla ke světu andělů a nanebevzatých Mistrů. Energie Merkaby koule je jako exploze Světla, která osvobozuje veškeré zatvrdlosti, zablokování, zdi a hranice. Ashtar koule tě spojí s tvou hvězdnou rodinou ve vesmíru Světla. Dévy Světla jsou skvělé pro energetizaci a harmonizaci pokojů. Zvláště děti milují energii Sirianských delfíních dév a zlatých Draků Mistra.

Pokud chceš energii transformovat v potravinách a nápojích, najdeš doporučení v "technické kartě". Můžeš si vzít společníky Světla na cesty do auta. Pro harmonizaci paprsků tvého smartphonu existují také plno světelná řešení sourozenců Světla a hvězd.

 

Krystaly Světla Litios jsou na pracovišti velmi užitečné. Energie zlatých draků Mistra zapálí tvé manifestační síly, které ti pomohou zvládnout náročné situace ve škole nebo v práci. Buď tvůrcem svého života a projevuj svou zlatou budoucnost s láskou, radostí a blahem! Energie milujících sourozenců hvězd je ideální pro všechny organizace a služby, kde finanční systém hraje v každodenním životě zásadní roli (banky, investiční společnosti, pojištění, e-shopy).