KNIHA NÁVŠTĚV

Kommentare: 19
 • #19

  Šárka (Mittwoch, 03 Mai 2017 07:10)

  Jsem šťastná, že jsi mi pomohl otevřít mé srdce ,
  ať znovu vnímá a přijímá lásku , štěstí a pohodu...
  děkuji , že jsi...

 • #18

  Marketa (Montag, 21 März 2016 09:20)

  Přítelkyně mě doporučila konzultaci u Ivo Johannese Daňka, který je senzibilní jemně vnímavý životní poradce. Navazuje kontakt se světy andělů, archandělů a duchovních rádců, aby se mohl s jejich pomocí věnovat duchovnímu poradenství a vyučování.
  Nepotkala jsem do dnes takovou bytost, jako je Ivo Johannes, který s otevřeným srdcem, bez odsuzování a hodnocení, zůstává v přítomnosti a je mostem pro lidi mezi nebem a zemí. Pokud mu dáte svolení, otevře vám bránu ke své duši a vnímá příčiny, proč se nacházíte v součastné situaci a co vám může pomoci. Je to zážitek, který můžu každému doporučit. Po konzultaci jsem se cítila lehká a vnímala svět zcela jinak. Děkuji celému stvoření, že jsem mohla poznat Ivo Johannese.

 • #17

  Jana (Mittwoch, 27 Januar 2016 01:34)

  Krystaly mi zachránily život a probudily mou duši k životu. Bez této mé části je má fyzická schránka bezcenná. Děkuji mým učitelům za lásku a trpělivost především
  Antje, Johannesovi a světelným bytostem
 • #16

  Lucie (Sonntag, 27 Januar 2013 21:35)

  Veškeré světelné bytosti stojící za krystaly a diamanty Litos jsou nádhernými průvodci životem. S každým výrobkem Litios dáváte svému životu naprosto novou dávku světla a více se přibližujete ke svému středu, svému srdci a den ode dne více žijete skutečnou životní cestu svého srdce. Po každé, když jsem si pořídila nový výrobek Litios bylo to, jakobych začala žít úplně nový příběh a novou kapitolu svého života. Výrobky Litos mi pomáhají žít, lépe chápat samu sebe i život. Všem bytostem, které jsou spojeny s výrobky Litos touto cestou moc děkuju. Jejich přítomnost mi dává sílu, odpovědi a zejména mne pokaždé dovede tam, kam se mám dostat a vždy mi pomáhají jednat v souladu s nejvyšším božím řádem nebo lépe. Jsou to ty bytosti, které mi pomohly rozvinout mé schopnosti jasnocítění, jasnovidění, jasnoslyšení a také mne naučily, jak je v životě užívat nikoli zneužívat. Vše co se týká Litiosu je vskutku úžasné a jsem ráda, že už několik let mohu kráčet po světě s vědomím, že existuje. Děkuji mockrát za vše! Lucie Hol.

 • #15

  Martin (Samstag, 24 November 2012 23:31)

  Vsem,kteri se nemohou rozhodnout,zda Litios krystaly ano,nebo ne.Muj zivot muzu rozdelit na dve casti: zivot bez krystalu a zivot s krystaly. Priblizne jeden rok na mne skrze Litios krystaly pusobi krystalova, respektive diamantova energie.Evolucni spirala mne pritahla do samotneho Chramu na Kozakov. Dnes nas domov prosvetluji mnohe z diamantu svetla a meni zivoty mne a me Zene,jakozto i vsem prichozim. Zazitky s krystaly,ktere jsou soucasti meho zivota a pri meditacich primo na Kozakove se jen tezko daji slovy popsat. Muj zivot se proste meni ze dne na den. Slovo BOJ jsem nemel prilis v lasce, ale musim rici, ze jsem si cestu za svou dusi a ke sve pravde musel vybojovat. Diky krystalum,ktere posilovaly a posiluji me kroky a meni me vedomi, jsem dnes novy clovek, ktery se tesi na to, co prinese pristi okamzik. Veci se deli bez krystalu a veci se deji s krystaly. Ten rozdil je ovsem rozdilem dimenzi. Vsem, kteri z hloubi duse, nebo srdce veri a preji si lepsi zivot: dovolte si jit cestou svetla,lasky,radosti. Vsichni si zaslouzime to nejlepsi uz tim,ze zijeme v teto dobe na teto planete. Dekuji Tobe Ivo Johannes i Tobe Marcelo Shana´Shanti,dekuji sve Zene Lucii Shana´Shanti za lasku,podporu a provazeni temito casy. Martin Nama´Ba´Ronis Kolarik

 • #14

  Jitka Dvorak Dvorakova (Freitag, 23 November 2012 16:57)

  Drahy Ivo,
  rada bych ti podekovala za uzasny seminar s krystaly a diamanty svetla. Byl to nepopsatelny zazitek, kde jsem si uvedomila, jak jé vse propojene, navazuje na sebe a zaroven jak je dulezita jednota... Je krasne a uzasne jak na nas pusobi, mam pocit jak kdyz nam cisti cestu pred nami, a my muzeme kracet jednoduseji. Dnes za mnou prisla lektorka jogy, ze na me kouka stale a vidi andela a zaroven co to mam na krku, ze citi neuveritelne svetlo a lasku.... Ano mam od Iva Fotoni kolo Slunce s Andelem... Pokud vahate ci premyslite , zda okusit tento krasny zazitek, dovolte si navstivit Iva a Marcelku na Kozakove, uvidite i ucitite zmenu ve vasich zivotech, preji Vam vsem hodne lasky a posilam ocean svetla...

 • #13

  Lucie Bouzková (Sonntag, 09 September 2012 11:58)

  Milý Ivo Johannes,
  všimla jsem si, že máš knihu návštěv, tak chci taky něco napsat, ať veřejnost ví, jak moc si vážím Tebe a krystalů, které jsme díky Tobě poznali.
  Právě dneska jsem si zase silně uvědomila, jak nám krystaly pomáhají. Jak žijeme trvale velmi harmonicky, oba se s Martin Nama'Ba'Ronis rozvíjíme, náš vztah je krásný do takové míry, že na to slova nestačí. Dlouhodobě si všímám, že těžké a náročné situace, které pro mnohé vyústí v tragédii se u nás až zázračně snadno vyřeší a dopadnou dobře pro všechny zúčastněné. Finančně se máme stabilně velmi dobře, cestujeme, máme hezký domov a možná brzy přijde nový v přírodě, daleko od města. My se máme zkrátka dobře a vím, že je to tím, že se obrušují hrany našich osobností a nemusíme proto zažívat žádné vyhrocené situace ani navenek. Jsme určitě obyčejnější a méně ambiciózní, než před dvěma lety, když jsme začali s krystaly pracovat. Jsme taky vděčnější a šťastnější s tím, co máme. Oba si hlouběji uvědomujeme nutnost jít za svým posláním a neztratit směr.
  Jsem šťastná a vděčná :-).
  Měj se krásně a díky,
  Lucie Shana'Shanti

 • #12

  kvetzivota@centrum.cz (Montag, 23 April 2012 21:25)

  Ten Tetraedr v kouli mi nedá spát-nádherná práce-gratuluji.

 • #11

  Miroslav z Hainburgu (Samstag, 17 September 2011 23:21)

  Určitý zmätok, ktorý vo mne vyvolali pre mňa nové informácie o LITIOS kryštáloch, kryštálovej sfére a kryštálových anjeloch som sa rozhodol vyriešiť návštevou zážitkového seminára v Svetelnom chráme v Kozákove. Svetlo tohoto nádherného miesta, osobnosť Ivo Johannesa, nádherné channelingy a kryštály samotné mi presvetlili nielen myseľ ale hlavne dušu a srdce. Strážim si túto novú nádhernú energiu v sebe a teším sa na ďalšie pokračovanie kryštálovej cesty. Ďakujem Ti Ivo Johannes a ďakujem kryštálovej sfére.

 • #10

  Administrátor (Mittwoch, 20 Juli 2011 13:27)

  Milá Nikola,
  těší nás, že Tě LITIOS-krystaly Světla oslovily. Tvá poznámka o webových stránkách je oprávněná. Vznikly jako rychlé provizorium pro dobu nedostupnosti mezinárodních LITIOS stránek v českém jazyce. Prioritou bylo, poskytnout lidem v České a Slovenské republice poselství Světla LITIOS-krystalů.
  Na nových stránkách se již pracuje.

 • #9

  Nikola (Sonntag, 17 Juli 2011 21:42)

  Nabízíte úžasné krystaly, srdce plesá! Už jen prohlídka fotografií zahřeje na duši.
  Prosím o jedno, upravte si stránky, čeština trpí ..., pak už to bude naprosto famózní :o)
  Mějte se krásně a dál lidem přinášejte krásu a poznání, Nikola.

 • #8

  Marcela Shana´Shanti (Donnerstag, 23 Juni 2011 18:57)

  Dne 17.června 2011 mi bylo umožněno zůčastnit se 3 deního semináře LITIOS ve světelném chrámě na Kozákově. Byl to prožitkový seminář plný meditací,praktického cvičení a nových informací. Souhra všech zúčastněných,láska v srdci a krystalové energie mi pomohli učinit skok v duchovním vývoji,proto tobě Ivo Johannes s úctou a láskou děkuji zato že ty a krystalové energie jste součástí mého života.
  Těším se na další setání...
  Ivo Johannes AN´ANASHA

 • #7

  Michal Nama´Ba´Hall (Donnerstag, 23 Juni 2011 11:33)

  Mily Ivo Johannes, chcem sa aj touto cestou podakovatza seminare LITIOS krystaly, ktore som absolvoval u Teba vo Svetelnom chrame Kozakov... Inspirativne meditacie, mnozstvo cennych informacii, zaujimave prakticke cvicenia, ale aj obohacujuce diskusie...
  S pozdravom plnym svetla, Michal Nama´Ba´Hall

 • #6

  Kateřina Shira´Adjana (Donnerstag, 23 Juni 2011 09:35)

  Ráda bych na tomto místě vyjádřila dík za seminář LITIOS, kterého jsem se nedávno zúčastnila. Kromě mnoha vědomostí o Litios krystalech a jejich mnohostrannému užití, úvodu do cenné praxe s kyvadlem... kromě toho všeho jsem si odnesla, troufám si říct, velký posun ve stavu vědomí, posun ve svém duchovním vývoji. S pokorou a láskou nyní vyjadřuji úctu energiím světelných krystalů Litios a světelnému chrámu Kozákov, stejně jako Tobě Ivo Johannes! Děkuji.. AN´ANASHA..

 • #5

  Anna (Mittwoch, 02 Februar 2011 09:18)

  Anna z Bratislavy
  Takisto som veľmi rada, že som sa mohla zúčastniť tohto semináru a spoznať správnych ľudí.Dalo mi to veľa energie a teším sa na ďalšie naše stretnutie.S pozdravom Anna z Bratislavy


 • #4

  Nicolas z Pezinka (Samstag, 29 Januar 2011 23:09)

  Tak isto som sa zúčastnil seminaru kde bola Inga a aj Irma .... Bolo to velmi super cítit tú energiu.Stale neviem zabudnut na ten pocit pri channelingu :) bolo to super ... :)

 • #3

  Ingrid z Bratislavy (Montag, 24 Januar 2011 22:04)

  Zúčastnila som sa na tvojom seminaru ktorý ma posunul dalej a verím že, som bola na správnom mieste v správny čas a so správnymi ľudmi.Teším sa na našu dalšiu spoluprácu.

 • #2

  Irma z Bratislavy (Montag, 06 Dezember 2010 11:07)

  Ahoj milý Ivko!Veĺmi som rada,že som sa mohla zoznámiť s Tebou,s takým výnimočným človekom a mohla som precítiť úžasnú silu tých krystálov.Tvoja prednáška bola úžasná,a tie energie neskutočné!..som rada,že som spoznala novú,silnú energiu vo forme kryštálov..Cítim sa po odblok.čakier ľahká,ako pierko..Teším sa na Teba u Ingridy!.s pozdravom Irma..

 • #1

  Lenka (Montag, 25 Oktober 2010 09:49)

  Ahoj Ivo,
  jsem žena, která si z festivalu Miluj svůj život odnášela po Tvém očištění amulet s Andělem.
  Musím říci, že poslední den festivalu jsem si skutečně užívala a euforie, kterou jsi
  mi způsobil tím, že jsi sňal karmu z některých mých čaker a podobné věci, mi
  vydržela celý večer i následující den. Dnes už se nedá mluvit o euforii, ale je mi stále
  dobře. Amulet nosím na krku, je se mnou ve dne i v noci. Děkuji Ti za tvou pomoc.
  Lenka z Plzně